Saona All Inclusive Extra

Výlet je v úterý a pátek

  • Nejdelší, téměř 4hodinový pobyt na jedné pláži s takto bohatým programem (na ostrově najdete nabídky i na 1,5 hodiny)
  • Nejkrásnější pláž v celém národním parku Del Este
  • Nejlepší místo na oběd a opalování – před slavnou zakřivenou palmou “vstupující” do Karibského moře
  • Nealkoholické nápoje a místní destiláty po celou dobu plavby
  • Oběd formou bufetu s nealkoholickými nápoji a alkoholem (speciální VIP zóna pro skupinu)
  • Speciálně zdobené stoly pro naše hosty (bílé ubrusy, skleněné sklenice, kovové příbory, talíře)
  • Polský průvodce
Kategorie:

Popis

Saona All Inclusive Extra

Po snídani odjezd z hotelu do přístavu v Bayahibe, odkud pojedeme rychlým katamaránem (verze bez plachty) prvním směrem na plavbu po Karibském moři (celková doba plavby je jen cca 40 minut).

Naší první zastávkou bude Piscina Natural, přírodní koupaliště zvané největší „karibská vana“ s nádhernou tyrkysovou vodou a bílým pískem. Zde můžete ve vodě vidět červené a oranžové hvězdice, se kterými se můžete vyfotit. Zastávka na koupel a „cuba libre“ nebo „santo libre“ s doprovodnou místní hudbou, díky nimž si toto místo budete pamatovat ještě dlouho po návratu z Dominikánské republiky. Naší další zastávkou bude pláž Abanico, která je považována za nejkrásnější na ostrově Saona, a zároveň jedna z nejkrásnějších na světě – všechny fotografie v našem popisu zájezdu jsou pořízeny na této pláži nebo během našich výletů do Saôny.

Saona All Inclusive Extra

Právě zde se natáčelo mnoho reklamních spotů propagujících turistické atrakce Dominikánské republiky. Věříme, že jedinečnost pláže je tím nejdůležitějším faktorem při výběru tohoto zájezdu. V této jedné z nejúžasnějších scenérií na světě strávíte nezapomenutelné chvíle. Během pobytu na pláži bude pro naše hosty podáván lahodný oběd formou bufetu u speciálně vyzdobených stolů v oddělené VIP zóně.

Odpoledne pojedeme zpět do Bayahibe na katamaránu (verze s plachtou, sítěmi a místem pro tanec). Během plavby zábava a tanec se skupinou animátorů, kteří vás naučí kroky bachaty a merengue, tedy dvou dominikánských hudebních stylů. Jiní se mohou opalovat na sítích, aby zažili ještě větší mořské dobrodružství v Karibském moři. Plavba trvá cca 1 hodinu. 45 min.

Díky tomu, že jednu cestu pojedete rychlým a pohodlným motorovým člunem a vrátíte se katamaránem (vybaveným výkonnými motory a plachtou), strávíte na ostrově s tak rozsáhlým programem co nejdelší dobu.