Punta Cana

Prožijte v Punta Cana v celé její nádheře s jejími neuvěřitelnými plážemi , hotely a četnými aktivitami speciálně navrženými tak, aby se vaše dovolená stala tropickým snem , který by chtěl žít každý.

Oblast Punta Cana na severu sousedí s vesnicí a pláží Cabeza de Toro a plážemi Bávaro a El Cortecito. Nejbližším městem je Veron vzdálené cca 10 km. V oblasti se nachází více než 50 velkých hotelových resortů.
Pobřeží provincie La Altagracia je dlouhé přes 100 km a většinu času zde převládá mírně větrné počasí. Pobřežní vody jsou převážně mělké, lákající ke koupání bez nebezpečí. Hlavními plážemi jsou El Cortecito, Las Corales, Cabeza de Toro, Cabo Engaño, Playa Blanca Punta Cana, Uvero Alto, Macao, Arena Gorda, Lavacama, Bávaro a Juanillo.

punt Caracol výlety
punta cana 1 Caracol výlety
punta cana 2 Caracol výlety
punta cana 3 Caracol výlety

Punta Cana village

Okouzlující a pulzující komunita v hlavním turistickém regionu země, daleko od shonu města, ale se všemi zařízeními a službami v hlavní městské oblasti, včetně mezinárodní školy, hotelu Four Points by Sheraton,obchodů a restaurací, galerie, kostel, finanční instituce, zdravotní střediska a tělocvična..

Puntacana Village se nachází jen dvě minuty jízdy autem od mezinárodního letiště Punta Cana, pár kilometrů od Puntacana Resort & Club a kousek od příjezdové silnice ke Coral Highway. Rozkládá se na ploše 3,4 milionu metrů čtverečních a v současné době se stále rozrůstá.

Čeká na vás řada možností, včetně přístupu k mnoha zařízením Puntacana Resort & Club. Prozkoumejte ekologický park Puntacana o rozloze 1 500 akrů s přírodními prameny, potápějte se u exotických korálových útesů, odpočívejte u bazénu nebo na plážích, hrajte golf, tenis, projeďte se na koni nebo jen tak relaxujte v Galerías Puntacana.

punta cana 4 Caracol výlety
punta cana 5 Caracol výlety
punta cana 6 Caracol výlety

Mezinárodní letiště Punta Cana

Označení: PUJ
Letiště se nachází v Dominikánské republice kterou navštíví téměř 4 miliony návštěvníků ročně. Letiště se nachází 3 km od Punta Cana village, v závislosti na místě vašeho pobytu, přímořská střediska jsou 10 – 40 minut jízdy od letiště přes kyvadlové autobusy, taxi či pronájem auta.

Letiště má tři terminály, všechny terminály představují palmu vějířovitý list s doškovou střechu a k tomu hraje živá hudba merengue.
Terminál 1 je určen pro mezinárodní lety, zatímco Terminál 3 je pro vnitrostátní lety a soukromé letadla.
Letiště bylo otevřeno v roce 2009, Terminál 2 slouží i pro mezinárodní cesty na létá z nich na 53 různých leteckých společností. Punta Cana je druhé nejrušnější letiště v Karibiku.

letiste-puntacana
letiste-puntacana
letiste-puntacana