Adventura Dominicana All Inclusive a Macao

Výlet je v pondělí a ve středu

  • Skutečná Dominikánská republika
  • Nový, ještě lepší program
  • Macao pláž!
  • Malé skupiny
  • Skutečná dominikánská večeře v ceně
  • Nealkoholické nápoje a místní alkohol v ceně
  • Všechny vstupy v ceně
  • Polský průvodce
Kategorie:

Popis

Adventura Dominicana All Inclusive a Macao

Během celodenního výletu uvidíme: typické dominikánské vesničky, úchvatné palmi, porostlé oblasti orientálních Kordiller, plantáže cukrové třtiny. Navštívíme pravou dominikánskou usedlost, baziliku ve městě Higuey (nejvýznamnější poutní místo v Karibiku) a živý místní trh. Ucítíte chuť dominikánských doutníků, které si budete moci sami ubalit ve skutečné nekomerční výrobě.

Ochutnáte chuť mamajuany, šťávy z cukrové třtiny, čerstvě uvařené kávy a nejlepšího kakaa na světě. Během pobytu na typické farmě se seznámíte mimo jiné s taji výroby: kakaa, kávy, mamajuany nebo rumu. Kromě toho vás obklopí tropické ovoce jako papája, banány, mango, avokádo a moruše. A na trhu v Higuey ucítíte variace místního koření: oregano, vanilka, skořice, anýz nebo bazalka.

Devoční předměty související s kultem voodoo vyskytujícím se v Dominikánské republice jsou neobvyklým a exotickým bodem místního trhu. Navštívíme také jedno z mnoha místních „colmado“, které je neodmyslitelným prvkem každé dominikánské vesnice. A na konci výletu vás vezmeme na krásnou surfařskou pláž Macao!

Adventura Dominicana All Inclusive a Macao

Praktické informace:

návrat kolem 18:30 v závislosti na hotelu
Cena za dítě od 2 do 11 let – 50 USD. Děti do 2 let – zdarma.
vezměte si prosím fakturu (doklad o zaplacení – verze na telefonu je akceptovatelná)
na cestu vás vyzvedneme na recepci a po cestě vás odvezeme zpět na recepci
prosím vezměte si plavky a ručník
Povinná návštěva pro ty, kteří chtějí vidět jinou, přirozenou, a skutečnou Dominikánskou republiku.

Po návštěvě všech výše zmíněných míst se budete cítit bohatší o poznání související s kulturou a uměním Dominikánské republiky a každý z vás si nepochybně bude moci říci: „Poznal jsem tuto zemi „zevnitř“! ” A to vše ve společnosti nejlepších polských průvodců na ostrově.